MENU
Zamknij

Dominika Kindrat Vocal Studio

Szkoła w której spełnisz swoje wokalne marzenia

Całoroczny nabór na zajęcia

Certyfikowani trenerzy wokalni IVA i MVT.

Zapisz się na lekcje u nas już dziś!

Aktualności

Vocal Workshop

05-12-2023 13:00

WARSZTATY WOKALNE

Kręciliśmy już przeróżne warsztatowe teledyski ale nie było jeszcze ... Czytaj dalej

VOCAL GROUPS

12-10-2023 16:15

ZESPOŁY WOKALNE DKVS

Czytaj dalej

VOCAL GROUP

09-09-2023 18:30

ZESPÓŁ WOKLANY - NABÓR

Zapraszamy na zajęcia grupy wokalnej prowadzone przez Valentynę Maslovską. Termin do dogadania z prowadzącą. Umów się już dziś na przesłuchanie. Szczegóły na plakacie.... Czytaj dalej

O mnie

Wokalistka sesyjna, trenerka głosu, pedagog, założycielka Dominika Kindrat Vocal Studio. Od najmłodszych lat związana ze sceną. Brała udział w wielu projektach muzycznych śpiewając w chórach i zespołach, grając na instrumentach, wykonując muzykę w różnych gatunkach i stylach. Koncertowała w Polsce i zagranicą. Magister sztuki, absolwentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Certyfikowany trener wokalny międzynarodowej organizacji Institute for Vocal Advancement (level 2) oraz Modern Vocal Training (level 3). Nauczyciel śpiewu w Rzeszowskim Domu Kultury (od 2011r.) i Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie (od 2015r.). Od 2017r. właścicielka własnego Studia Wokalnego (obecnie przy Pułaskiego 3 w Rzeszowie). Brała udział w wielu warsztatach dla wokalistów i nauczycieli śpiewu m.in. European Vocal Camp, World Voice Teacher's Expo, Dr Vox Voice Theraphy i wielu innych. Uczyła się pod okiem takich trenerów jak: Andres Martorell, Magda Navarrete, Monique Thomas, Wagner Barbosa, Spencer Welch, Stephanie Borm-Kruger. Trenuje nie tylko początkujących wokalistów lecz również profesjonalistów, aktorów i nauczycieli, współorganizuje warsztaty wokale. Jej uczniowie zdobywają ogromne sukcesy podczas festiwali o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej oraz wojewódzkiej. Biorą udział w programach telewizyjnych (The Voice Kids), nagrywają ulubione covery i rozwijają swoje pasje. Jako wokalistka współpracuje obecnie przy takich projektach muzycznych jak Bossa Nova Quartet, Buen Camino, The Walker, Tomek Stężalski Quartet, Ratatam & Folk Dream Team, Opa Cupa, Dagny/Osiecka.

Couture

Vocal Studio

DKVS logo

Chcesz czysto trafiać w dźwięki? Używać głosu tak, żeby był mocny i dźwięczny? A może brakuje Ci delikatności? Chcesz poszerzyć skalę? Masz problemy z wysokimi dźwiękami? Czujesz zacisk w gardle? Lubisz śpiewać ale brak Ci pewności siebie? A może po prostu szukasz sposobu, żeby się rozerwać i odstresować?

Przyjdź na lekcję! Jeśli wydaje Ci się, że fałszujesz pomożemy Ci wytrenować Twoje mięśnie aby były zdolne wydobyć czysty dźwięk. Jeśli uważasz, że Twój głos jest za słaby dobiorzemy odpowiednie ćwiczenia, żebyś wiedział jak wydobyć go aby był mocny. Jeśli chcesz poszerzyć skalę – nie ma sprawy! Po kilku lekcjach zobaczysz pierwsze efekty. A wysokie, trudne dźwięki? Na to też coś poradzimy! Razem z nami możesz rozwinąć nie tylko swoją technikę ale również kreatywność wokalną oraz rozszerzyć horyzonty muzyczne. Pomożemy Ci w interpretacji piosenek, rozwiniemy Twoją muzykalność. Jeśli nie wiesz co chciałabyś/ałabyś zaśpiewać to pomożemy dobrać repertuar

Jesteśmy wykwalifikowanymi nauczycielem śpiewu. Od wielu lat pracujemy z dziećmi, młodzieżą a także dorosłymi amatorami i profesjonalistami. Jesteśmy certyfikowanymi trenerami wokalnym organizacji Institute For Vocal Advancement oraz Modern Vocal Training zrzeszających nauczycieli śpiewu z całego świata. Więcej na nasz temat możecie przeczytać w zakładce „O mnie” oraz "Trenerzy".

Każdy głos traktujemy indywidualnie. Ćwiczenia dopieramy tak, żeby rozwijały głos i nie robiły nikomu krzywdy. Technika, którą pracujemy należy do jednych z najbardziej uniwersalnych i efektywnych metod uczenia śpiewu.

Pracujemy z dziećmi w wieku od 8 lat jak również z osobami dorosłymi. Rozwijamy ich muzykalność, kreatywność, kształcimy ich głosy, pracujemy nad piosenkami. Nasi uczniowie to laureaci wielu festiwali i konkursów wokalnych na szczeblach międzynarodowych i ogólnopolskich a także uczestnicy znanych programów telewizyjnych jak The Voice Kids czy Szansa na Sukces. Na lekcjach panuje świetna atmosfera i dobra zabawa.

Uczymy w systemie 30,45 lub 60-minutowym. Sam możesz zdecydować ile czasu potrzebujesz. Nie musisz zapisywać się na cały semestr. Na zajęcia przychodzisz kiedy chcesz. Jeśli chcesz się umówić, napisz do nas! Pamiętaj jednak, że głos to mięśnie. Każdy wokalista tak jak i każdy sportowiec potrzebuje regularnego treningu. Jeśli chcesz, żeby głos działał dobrze ćwicz go systematycznie.

Pierwsza lekcja? Nie ma się czego obawiać! Jesteśmy po to, żeby pomóc, nie po to, żeby Cię oceniać! Dla nas nie ma znaczenia na jakim jesteś poziomie. Jeśli przyszedłeś to znaczy, że chcesz być lepszy. Każda lekcja to krok bliżej celu! Miej w zanadrzu swoja ulubioną piosenkę oraz dużo uśmiechu. Zapoznaj się również z regulaminem naszej pracowni.

Lekcję możesz zabookować tutaj: Schedule Appointment

NASI TRENERZY

DOMINIKA KINDRAT

Wokalistka sesyjna, trenerka głosu, pedagog. Od najmłodszych lat związana ze sceną. Brała udział w wielu projektach muzycznych śpiewając w chórach i zespołach, grając na instrumentach, wykonując muzykę w różnych gatunkach i stylach. Koncertowała w Polsce i zagranicą. Magister sztuki, absolwentka Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Certyfikowany trener wokalny międzynarodowej organizacji Institute for Vocal Advancement (level 2) oraz Modern Vocal Training (level 3). Nauczyciel śpiewu w Rzeszowskim Domu Kultury (od 2011r.) i Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie (od 2015r.). Od 2017r. właścicielka własnego Studia Wokalnego (obecnie przy Pułaskiego 3 w Rzeszowie). Brała udział w wielu warsztatach dla wokalistów i nauczycieli śpiewu m.in. European Vocal Camp, World Voice Teacher's Expo, Dr Vox Voice Theraphy i wielu innych. Uczyła się pod okiem takich trenerów jak: Andres Martorell, Magda Navarrete, Monique Thomas, Wagner Barbosa, Spencer Welch, Stephanie Borm-Kruger. Trenuje nie tylko początkujących wokalistów lecz również profesjonalistów, aktorów i nauczycieli, współorganizuje warsztaty wokale. Jej uczniowie zdobywają ogromne sukcesy podczas festiwali o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej oraz wojewódzkiej. Biorą udział w programach telewizyjnych (The Voice Kids, The Voice of Poland, Szansa na Sukces), nagrywają ulubione covery i rozwijają swoje pasje. Jako wokalistka współpracuje obecnie przy takich projektach muzycznych jak Bossa Nova Quartet, Buen Camino, The Walker, Opa Cupa, Dagny/Osiecka.

Couture
Couture

KORNELIA KULCZYCKA

Ma na swoim koncie wiele festiwalowych nagród zdobytych w Polsce i zagranicą oraz doświadczenie w pracy nauczyciela śpiewu. Jest wokalistką zespołu Zvariowani Cover Band. Bierze także udział w wielu muzycznych projektach na terenie całego województwa. Jest Absolwentką Szkoły Muzycznej 1 St. W Rzeszowie w klasie fortepianu. (ZSM nr2), Instruktorem Rytmiki i Logorytmiki.
Od 4 lat pracuje zawodowo jako nauczyciel śpiewu w Rzeszowie. Swoje doświadczenie oraz kwalifikacje zdobywa na szkoleniach dla nauczycieli śpiewu z zakresu techniki MIX, Complete Vocal Technique, Doctor Vox Therapy, Natural Voice Perfection.
Jako nauczyciel śpiewu angażuje się kulturalnie. Kornelia jest Organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Mała Kolęda" pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i to właśnie dzięki pracy na rzecz Festiwalu w 2021 roku otrzymała Nominację Osobowości Roku w kategorii Kultura w plebiscycie Nowiny24.pl.

VALENTINA MASLOVSKA

Wokalistka, trener wokalny, autorka tekstów, kompozytorka. Absolwentka kierunku jazz i muzyka rozrywkowa Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Występowała na scenie razem z Olgą Szomańską, Brianem Fentressem, Bovską, Natalią Kukulską, Beatą Kozidrak. Uczestniczka wielu szkoleń poświęconych pedagogice wokalnej, między innymi zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wokalistów MIX.

Valentina jest laureatką konkursów i festiwali, takich jak DINO TOP oraz Cała Jaskrawość. Zdobyła I wyróżnienie w programie Szansa na Sukces 2021.

W 2022 roku współpracowała z zespołem Midsommar, gdzie pełniła funkcję wokalistki i songwriterki oraz z którym pojawiła się na jednych z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej OFF Festival, Sounddrive oraz Great September.

Valentina jest liderką autorskiego projektu V A L E N T I N A. W 2022r. ukazał się jej pierwszy singiel „Płaszcz”, zapowiadający płytę "V A L E N T I N A vol.1 początki", nagraną razem z całym bandem. W 2023r. wydany został cały krążek i obecnie jest dostępny w opcji pre-order.

Wokalistka stworzyła także jazzową formację VM BAND, która w swojej ofercie ma program koncertowy na wszelkie okoliczności i wydarzenia.

W chwili obecnej artystka koncertuje w ramach promocji albumu, a także w dużej mierze poświęca się działalności pedagogicznej. Niedługo można będzie wziąć udział w kolejnej edycji autorskich warsztatów wokalnych Valentiny.

Couture

Zajęcia grupowe

ZESPÓŁ WOKALNY DKVS

ZESPÓŁ WOKALNY DKVS

Zajęcia zespołu wokalnego prowadzone przez Valentynę Maslovską w piątki od 19:00-20:00.Nabór jest otwarty przez cały rok.Podczas zajęć uczymy się emisji głosu, pracy z piosenką, harmonizowania utworów. Przygotowujemy się do występów, koncertów, nagry... Zobacz więcej...

Nasi uczniowie

Dagny Mikoś Zobacz więcej...

DAGNY MIKOŚ

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi (2013) oraz Wydziału Wokalnego Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (2018), studentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji ... Czytaj dalej

Kinga Siewierska Zobacz więcej...

KINGA SIEWIERSKA

Kinga ma 21 lat i 3 lata temu rzuciła szkołę muzyczną. Śpiew operowy nie był jej drogą, a trafienie do DKVS-u stało się najlepszą decyzją jej życia. Od dziecka gra na gitarze, a w tym roku wydaje swój pierwszy singiel. Jest fanką „Dumy i uprzedzenia”... Czytaj dalej

Marcelina Drupka Zobacz więcej...

MARCELINA DRUPKA

Marcelina ma 18 lat. Jej największą pasją jest śpiew, ale interesuje się też naukami ścisłymi i kulturą azjatycką (zdarza się jej zarywać noce przy koreańskich miniserialach.Muzyka zawsze była i jest dla niej formą wyrażania siebie, swoich emocji i ... Czytaj dalej

CENNIK

CHÓR KOBIET
160 .00 PLN/MIESIĄC
  • Zajęcia Chóru dla Kobiet
DOMINIKA KINDRAT 4 lekcje 45min
400 .00 PLN/MIESIĄC
  • Pakiet 4 lekcji do wykorzystania w 40 dni
DOMINIKA KINDRAT LEKCJA ŚPIEWU
130 .00 PLN/60min
DOMINIKA KINDRAT LEKCJA ŚPIEWU
110 .00 PLN/45min
KULCZYCKA/MASLOVSKA PAKIET 4 LEKCJE 45min
320 .00 PLN/MIESIĄC
KULCZYCKA/MASLOVSKA 4 LESSONS 60min
360 .00 PLN/MIESIĄC
KULCZYCKA/MASLOVSKA LEKCJA ŚPIEWU
80 .00 PLN/45 min
KULCZYCKA/MASLOVSKA LEKCJA ŚPIEWU
90 .00 PLN/60min
ZESPÓŁ WOKALNY DKVS
180 .00 PLN/1,15min
  • Prowadzenie Valentyna Maslovska

Napisz do mnie